Uzm. Dr. Ömer Saltan Semineri

Çocukların bağışıklık sistemleri erişkinler kadar iyi olgunlaşmadığı için enfeksiyon hastalıklarına yatkındırlar ve o yüzden sık sık hasta olurlar. Bu enfeksiyon hastalıkları içerisinde de en sık görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarıdır.

Akut tonsillit, Faranjit, Krup, Laranjit gibi enfeksiyonlarda fitoterapatik tedaviler, evde yapılabilecek önlemler nelerdir? Bu enfeksiyonlar sırasında nasıl beslenmek gerekir gibi konuları konuşacağımız seminerde Uzm. Dr. Ömer Saltan ile Happy Nest’te bir araya geliyoruz.

Çocuklarda üst solunum yolları tedavisinde uygulanabilecek doğal yöntemleri öğrenmek, bitkisel çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sizleri, 21 Mart Perşembe saat 11:00’de Happy Nest Etiler’de gerçekleşecek seminere davet ediyoruz.

 

 

ETİLER

21 Mart Perşembe, 11:00-13:00

 

Uzm. Dr. ÖMER SALTAN

1972 doğumlu Uzm. Dr. Ömer Saltan, ilk orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1996 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Sonrasında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 2002 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.2002 tarihinden itibaren çocuk doktoru olarak İstanbul’da çeşitli özel hastanelerde çalıştıktan sonra 2014 yılında Bahçeşehir’de kendi kliniğini açmıştır. 22 yıllık hekimlik kariyerine, Fitoterapi, Homeopati, Gaps danışmanlığı ve Fonksiyonel Tıp gibi Bütüncül ve Tamamlayıcı Tıp eğitimlerini ekleyerek çok sevdiği çocuklara hastalanmamaları ve sağlıklı büyümeleri için hizmet vermektedir.

Ayrıca Bezmialem ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde, Hekim ve Eczacılara Pediatride Fitoterapi ve Aromaterapi dersleri vermektedir..