Ayça Kutlu ile İçsel Liderimiz ile Tanışarak Kendimizi Keşfetme Atölyesi

WORKSHOP

 

İç Seslerimiz ile Tanışarak Kendini Keşfetme Atölyesi Happy Nest’te!

 

Bu atölyede Profesyonel Koç Ayça Kutlu liderliğinde gerçekleştireceğimiz çalışmalar ile öncelikle hayatımızın farklı alanlarındaki memnuniyet/tatmin seviyelerimize bakarak yaşamımızdaki dengenin ağırlıklarını belirleyeceğiz. Hayatımızın hangi noktalarında neleri değiştirmek istediğimizi değerlendireceğiz.

Daha sonra Co-Active Koçluk prensipleri doğrultusunda gerçekleştireceğimiz farklı imgeleme çalışmaları ile iç seslerimiz ile tanışacağımız farklı yolculuklara çıkacağız. Bu imgeleme çalışmaları ile kendimizi tanımaya başlarken, benliğimizin keşfedilmemiş yönlerine keyifli geziler yapacağız. Bu gezilerde gizli kalmış hayallerimizi bulacak, onları nasıl gerçekleştireceğimizi keşfedeceğiz.

Kendimize yeni hedefler koyacağımız, hayallerimiz ile buluşarak onları gerçekleştirme şansımızı artıracağımız bu keyifli kişisel farkındalık çalışmasını kaçırmayın!

 

ETİLER

9 Mayıs Perşembe, 11:00-13:00

 

AYÇA KUTLU

1977 yılında İstanbul'da doğan Ayça Kutlu, Galatasaray Lisesi'nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden Lisans derecesi ile mezun oldu. Profesyonel kariyerine Amrop International Executive Search firmasında başladı. Ardından uzun yıllar boyunca önce Koçbank ve ardından Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları departmanında farklı sorumluluklar aldı. Bir dönem Bank Austria Viyana'da expatriate olarak görev yaptı.

Oğlunun dünyaya gelmesinin ardından yine finans sektöründe İnsan Kaynakları alanında çalışmayı sürdürdüğü sırada yıllardır ilgisini çeken koçluk konusunda araştırmalar yapmaya başladı. Bu dönemde 5 farklı modülden oluşan ve ICF (International Coaching Federation) tarafından akredite edilmiş olan koçluk eğitimini CTI (The Coaches Training Institute) bünyesinde tamamlamıştır. Bir sonraki aşamada ise, koçluk konusundaki öğrenimini ve gelişimini derinleştirebilmek için CTI Sertifikasyon eğitimini de başarı ile tamamlayarak CPCC - Certified Professionnal Co-Active Coach unvanını almaya hak kazanmıştır.

2015 yılından itibaren uluslararası danışmanlık firmaları ile ortak çalışarak büyük ölçekli kurumlara İnsan Kaynakları danışmanlığı ve Co-Active koçluk hizmetleri vermektedir. Bireysek koçluk seanslarının yanı sıra, düzenlediği atölye çalışmaları ile küçük gruplar ile farklı konularda çalışmalar yapmaktadır.

Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Kutlu, evli ve bir çocuk annesidir.