Müzikal Tasarım Atölyesi

MÜZİKAL TASARIM ATÖLYESİ / ‘JE T’AIME PARIS’ PROJESİMüzik’ten Mimari Tasarım’a yaratıcı bir yolculuk…

Kendine özgü enstrümental müziği eşliğinde “Je T’aime Paris” i tasarlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri Yüksek Mimar Deniz Başar Erol liderliğinde gerçekleşecek Müzikal Tasarım Çizim & Maket Atölyesi’nde buluşmaya davet ediyoruz.

Bu romantik, zarif, şık ve tarihi şehir Paris’i görseller ile tanıyacağımız atölye çalışmasına kentin genel izlemi, öne çıkan binaları ve sosyal yaşantısına dair sohbet edip, serbest elle çizimler yaparak başlayacağız. Oluşturduğumuz çizimleri; boya - kes - yapıştır tekniklerini uygulayarak 3 boyutlu makete dönüştürerek kendi Paris’imizi yaratacağız. En sonunda da romantik ve melânkolik vurguyu desteklemek için kurumuş yapraklarla süsleyeceğiz.

Hayalgücünü destekleyen, yaratıcı ve eğlenceli “Je T’aime Paris” projesine tüm 5 yaş ve üzeri miniklerimizi bekliyoruz!ETİLER

9 Şubat Cumartesi, 12:00 13:00 (+5 Yaş)
DENİZ BAŞAR EROL


Deniz Başar Erol 1979’da İstanbul’da doğdu. Anaokulu çağında müzik eğitimine başladı; flüt, melodika, org, gitar ve piyano çaldı.

Prof. Ergican Saydam’dan 8 yıl boyunca klasik piyano özel eğitimi aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde lisans eğitimini, Archiprix 2013 Türkiye Diploma Projeleri Yarışması 3.lük ödülüyle tamamladı. Mimari Tasarım Süreci’nde Efektiflik konusu üzerine yüksek lisans çalışmasını İstanbul Teknik Üniversitesi ve Almanya Brandenburg Teknik Üniversitesi Cottbus’ta tamamladı. Erginoğlu Çalışlar Mimarlık ve Foster and Partners Mimarlık Londra ofislerinde çalıştı. Evli ve iki çocuk annesidir.

2018’de Müzik, Mimari Tasarım ve Çocuk Eğitimi konularını kesiştirdiği ve

projelendirdiği MÜZİKAL TASARIM atölyelerinde ‘Yaratıcılık ve İfade’ konularını, çizim&maket uygulamaları ile sürdürmektedir.